Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Iławie


Nagłówek

Aktualności

Wyniki posiedzenia komisji

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie publikuje wyniki posiedzenia komisji w sprawie rozpatrywania wniosków o organizację prac interwencyjnych.

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej czekają!

Iławski urząd po raz kolejny ogłasza nabór wniosków o przyznanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Zapoznajcie się ze szczegółami.

Praca chałupnicza

Opis pracy chałupniczej

Oferta pracy w Zalewie

Firma "DAM-ROB" Sp. z o.o. Sp. K. w Zalewie poszukuje pracowników.

Rozpoczynamy nabór wniosków na prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie ogłasza nabór wniosków na organizację prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych zamieszkujących tereny gmin wiejskich i miejsko - wiejskich w powiecie iławskim tj. z wyłączeniem miasta Iławy i miasta Lubawy.

Oferty pracy w placówkach edukacyjnych

Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur poszukuje kandydatów na różne stanowiska w placówkach edukacyjnych na terenie powiatu iławskiego.

Praca biurowa dla studentów (branża finansowa)

Praca biurowa dla studentów (branża finansowa). Wymagania: status studenta, znajomość Ms Office, łatwość nawiązywania kontaktów. Kontakt: kredyty@apifinance.pl

Wsparcie dla osób powyżej 30 roku życia

Centrum Edukacji ZDZ w Iławie zaprasza osoby w wieku 30 lat i więcej do udziału w projekcie, w którym przewidziano szkolenia zawodowe, płatne staże oraz pomoc przy znalezieniu pracy. Szczegóły można znaleźć na ulotce:

Wsparcie dla osób powyżej 35 r.ż. i przedsiębiorców

Reactivate to program dla osób powyżej 35 roku życia, które są zainteresowane podjęciem pracy, stażu lub szkolenia w innym kraju UE oraz dla pracodawców, którzy są zainteresowani zatrudnieniem pracowników z innych krajów UE. Szczegóły można znaleźć w ulotce:

Szkolenia w ramach programu specjalnego

Urząd ogłasza nabór na szkolenia realizowane w ramach programu specjalnego.

Wyświetlanie 1 - 10 z 22 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę