Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Iławie


Nagłówek

Aktualności

Plan szkoleń w 2017 r.

Planowana realizacja szkoleń zawodowych w 2017 r.

Poradnictwo zawodowe styczeń-luty 2017 r.

Prezentujemy terminy porad grupowych, szkoleń i informacji zawodowych z zakresu poradnictwa zawodowego, które odbędą się w styczniu i lutym 2017 r.

Informacja dla instytucji szkoleniowych

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie zwraca się z prośbą do instytucji szkoleniowych, chcących współpracować z tut. Urzędem w procesie realizacji szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, o złożenie informacji o planowanych szkoleniach na 2017 rok.

Nabór kandydatów do pracy w Policji

Rozpoczyna się nabór do służby w Policji w województwie warmińsko-mazurskim na 2017 rok.

Projekt dla osób pow. 29 r.ż.

Szkolenia i staże zawodowe dla osób powyżej 29 r.ż. w ramach projektu "Aktywni mogą więcej" realizowanego przez Plusk sp. z o.o.

Lista przyznanych dotacji

Publikujemy wykaz przyznanych dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Wstrzymanie naboru wniosków na sfinansowanie/dofinansowanie kosztów szkolenia/egzaminu/licencji

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie informuje, że z dniem 01.12.2016 r. wstrzymany zostaje nabór wniosków na sfinansowanie / dofinansowanie kosztów szkolenia / egzaminu / licencji.

Wsparcie dla pracodawców- nowość!

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie ogłasza nabór na organizację stanowisk pracy w ramach refundacji kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne dla skierowanych osób bezrobotnych do 30 roku życia zarejestrowanych w PUP Iława. Wnioski przyjmowane są w sposób ciągły do wyczerpania środków finansowych. ...

Wstrzymanie naboru wniosków KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie informuje, że w związku z wyczerpaniem środków finansowych został wstrzymany nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracodawcy i pracowników ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. W przypadku pozyskania dodatkowych funduszy na ten cel nabór zostanie ponownie ogłoszony.

Wyświetlanie 1 - 10 z 14 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę