Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Iławie


Nagłówek

Aktualności

Nabór wniosków na prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie ogłasza nabór wniosków na organizację stanowisk pracy w ramach prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Iława.

Nabór wniosków- refundacja kosztów opłaconych składek

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie ogłasza nabór wniosków na organizację stanowisk pracy dla zarejestrowanych osób bezrobotnych w ramach jednorazowej refundacji poniesionych kosztów z tytułu opłaconych składek na ubezpieczenia społeczne.

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Benedykt Skonieczny poszukuje pracownika

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Benedykt Skonieczny poszukuje pracownika na stanowisko parkieciarz. Wymagania: Osoba pow. 30 r. życia Chęci do pracy Kontakt tel. 601-497-419

Nabór do policji

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie informuje, że prowadzi nabór chętnych do pracy w policji:

Nabór na Stanowisko Prezesa Zarządu Spółdzielni

Rada Nadzorcza Spółdzielni Rolniczo Usługowo Handlowej w Iławie z/s w Rudzienicach ogłasza konkurs oferty na stanowisko Prezesa Zarządu Spółdzielni Oferty należy składać w biurze SRUH w Rudzienicach ul. Słoneczna 3 do dn. 30.06.2018 r.

Praca na stanowisku wychowawca kolonijny

Szkoła MathRiders poszukuje wychowawców do pracy z dziećmi podczas kolonii w okresie wakacyjnym (lipiec). Wymagany kurs wychowawcy kolonijnego. Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z szkołą MathRiders w Iławie pod numerem telefonu 506 813 361.

Szkolenia w ramach programu specjalnego

Urząd ogłasza nabór na szkolenia realizowane w ramach programu specjalnego.

Poszukiwani nauczyciele z pasją!

Poszukiwani nauczyciele z pasją! Talent i pasja do nauczania i odkrywania matematyki wspólnie z dziećmi - tacy są nauczyciele współpracujący z centrami nauczania MathRiders. Jedno z nich właśnie powstaje w Iławie. To szansa na dodatkowe, satysfakcjonujące zajęcie dla nauczycieli, którzy swoje lekcje prowadzą z zaangażowaniem, a entuzjazmem...

Nabór wniosków w ramach PFRON

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie informuje, że od dnia 22.03.2018 r. przyjmowane będą od osób niepełnosprawnych poszukujących pracy i niepozostających w zatrudnieniu, a zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Iławie, wnioski o sfinansowanie lub dofinansowanie kosztów szkoleń w celu zwiększenia szans na uzyskanie zatrudnienia, podwyższenia...

Projekt dla osób w wieku 15-64 lata

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji zaprasza do wzięcia udziału w projekcie "Z wykluczenia do zatrudnienia".

Wyświetlanie 11 - 20 z 30 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę