Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Iławie


Nagłówek

Aktualności

Dotacje dla pracodawców

Z początkiem października pracodawcy będą mogli, po raz kolejny, ubiegać się o przyznanie środków na utworzenie nowych stanowisk pracy.

Warmińsko-Mazurski Tydzień Kariery 2018

Kolejna edycja Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery będzie realizowana w dn. 15-21.10.2018 r. pod hasłem "Młode pokolenia na rynku pracy".

Wyniki - prace interwencyjne

Prezentujemy wyniki posiedzenia komisji PUP Iława w dn. 13.09.2018 r.

Praca na stanowisku: Referent ds. księgowości, kadr i płac

Kamienica Nieruchomości - Zarządzanie i Obrót, Biuro Rachunkowe Edyta Paczkowska poszukuje pracownika na stanowisko: Referent ds. księgowości, kadr i płac. Wymagania: - osoba do 30 r. życia (program ze srodków PUP) - wykształcenie min. średnie (mile widziane ekonomiczne) - doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane Zakres obowiązków:...

Praca na stanowisku asystentka stomatologiczna

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia na stanowisku asystentka stomatologiczna posiadające kierunkowe wykształcenie lub pokrewne (higienistka stomatologiczna) proszone są do przesłanie CV na adres: p.albrewczynski@pup.ilawa.pl, z podaniem w tytule e-maila " Asystentka stomatologiczna"

Trwa nabór wniosków na prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie ogłasza nabór wniosków na organizację prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych zamieszkujących tereny gmin wiejskich i miejsko - wiejskich w powiecie iławskim tj. z wyłączeniem miasta Iławy i miasta Lubawy.

Praca na stanowisku pracownik ochrony/palacz

Przedsiębiorstwo Porządkowo-Ochronne "LEWPORZ poszukuje osoby na stanowisko pracownik ochrony/palacz. Wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności, uprawnienia palacza-mile widziane, Oferujemy: zatrudnienie w ramach umowy o pracę, wynagrodzenie 2.100 zł brutto wraz z należnymi dodatkami, pracę w systemie zmianowym. Miejsce pracy: Bielice Kontakt:...

Wyniki posiedzenia komisji

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie publikuje wyniki posiedzenia komisji w sprawie rozpatrywania wniosków o organizację prac interwencyjnych.

Oferta pracy w Zalewie

Firma "DAM-ROB" Sp. z o.o. Sp. K. w Zalewie poszukuje pracowników.

Oferty pracy w placówkach edukacyjnych

Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur poszukuje kandydatów na różne stanowiska w placówkach edukacyjnych na terenie powiatu iławskiego.

Wyświetlanie 1 - 10 z 27 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę