Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Iławie


Nagłówek

Aktualności

Ostatni tegoroczny nabór wniosków o przyznanie dotacji

Po raz ostatni w tym roku ogłaszamy nabór wniosków o przyznanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Praca dla spawaczy i monterów kadłubów okrętowych

W związku z ciągłym rozwojem działalności GSG Towers Sp. z o.o. zgłasza zapotrzebowanie na pracowników na poniższych stanowiskach pracy: 1/ Spawacz / operator urządzenia spawalniczego 2/ Monter Kadłubów Okrętowych Ilość osób: 4 Wymagania wobec kandydatów do pracy: 1) Ukończone 18 lat. 2) Odpowiedni stan zdrowia potwierdzony orzeczeniem lekarskim...

Poszukiwany pracownik do sortowania jabłek

Praca w wymiarze 7-8 godzin dziennie w ramach umowy zlecenie. Stawka godz. 13,70 zł brutto/godz. Miejsce pracy: Rakowice Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt pod nr tel. 691-520-343.

Firma Isoter Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Ryńsku zajmująca się usługami budowlanymi - montaż pokryć dachowych na terenie całego kraju w związku z rozwojem firmy poszukuje nowych osób do zespołu.

Firma Isoter Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Ryńsku zajmująca się usługami budowlanymi – montaż pokryć dachowych na terenie całego kraju w związku z rozwojem firmy poszukuje nowych osób do zespołu. Oferta skierowana jest do: - pracownik budowlany - pomocniczy robotnik budowlany Poszukujemy osób z doświadczeniem, jak i chętnych do przyuczenia,...

Nabór wniosków KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z Rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracodawcy i pracowników.

Trwa nabór wniosków na prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie ogłasza nabór wniosków na organizację prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych zamieszkujących tereny gmin wiejskich i miejsko - wiejskich w powiecie iławskim tj. z wyłączeniem miasta Iławy i miasta Lubawy.

Nabór na szkolenia

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie ogłosił nabór na szkolenia:

Szkolenia w ramach programu specjalnego

Urząd ogłasza nabór na szkolenia realizowane w ramach programu specjalnego.

Nabór wniosków w ramach PFRON

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie informuje, że od dnia 22.03.2018 r. przyjmowane będą od osób niepełnosprawnych poszukujących pracy i niepozostających w zatrudnieniu, a zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Iławie, wnioski o sfinansowanie lub dofinansowanie kosztów szkoleń w celu zwiększenia szans na uzyskanie zatrudnienia, podwyższenia...

Projekt dla osób w wieku 15-64 lata

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji zaprasza do wzięcia udziału w projekcie "Z wykluczenia do zatrudnienia".

Wyświetlanie 1 - 10 z 19 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę