Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Iławie


Nagłówek

Aktualności

Zmiana pracy, nowe dokumenty aplikacyjne, doradztwo?

Przygotowanie CV sprawia Ci problem? Nie wiesz gdzie i jak szukać pracy? Chciałbyś wiedzieć jak wypaść dobrze na rozmowie kwalifikacyjnej? Skorzystaj ze wsparcia jakie przygotowaliśmy.

UWAGA KOMUNIKAT - zmiana godzin pracy filii w Kisielicach

Informujemy, iż w okresie 26-30.08.2019 r. oraz 03-30.09.2019 r. filia urzędu w Kisielicach będzie otwarta w godzinach 7:15 - 13:15.

Atrakcyjne warunki najmu biur w IIT - nabór wniosków

Iławski Inkubator Technologiczny od 19 sierpnia rusza z kolejnym naborem o przyjęcie do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości.

UWAGA KOMUNIKAT - zmiana godzin pracy filii w Zalewie

Informujemy, iż w okresie 07-28.08.2019 r. filia urzędu w Zalewie będzie otwarta w godzinach 7:15 - 13:15.

Usługi Towarowo - Transportowe "DAWID" Tomasz Fiałkowski poszukuje kierowców

Usługi Towarowo - Transportowe "DAWID" Tomasz Fiałkowski, ul. Tęczowa 6, 14-200 Nowa Wieś poszukuje pracowników na stanowiska: - Kierowca- serwisant mebli tapicerowanych (teren kraju) dodatkowe informacje: Umowa o pracę lub własna działaność. Dyspozycyjność. Znajomość branży meblarskiej lub tapicerskiej - mile widziana. Doświadczenie na...

Projekt dla osób do 30 r. życia (Iławska Izba Gospodarcza)

Jeżeli jesteś młody, nie uczysz się w systemie stacjonarnym ani nie pracujesz, chcesz zdobyć/zmienić zawód i znaleźć w tym zawodzie zatrudnienie? To oferta dla Ciebie!

Nowy nabór wniosków o przyznanie dotacji na działalność gospodarczą

Osoby bezrobotne, które pracowały lub prowadziły działalność gospodarczą za granicą i po powrocie do kraju nie przepracowały 12-tu miesięcy mogą wziąć udział w naborze wniosków o przyznanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Nowy projekt dla osób z niepełnosprawnością

Celem głównym Projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością posiadających wykształcenie wyższe i/lub będących na ostatnim roku studiów, poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.

Warmińsko-Mazurski STARTUP Inkubator

Inkubator oferuje kompleksowe wsparcie dla młodych firm (do 3 lat działalności na rynku) z terenu Warmii i Mazur.

Trwa nabór wniosków na organizację prac interwencyjnych

Urząd Pracy w ramach Program Specjalnego przygotował dla pracodawców możliwość ubiegania się o organizację prac interwencyjnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naboru.

Wyświetlanie 1 - 10 z 22 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę